Notice: unserialize(): Error at offset 1649 of 12092 bytes in /home/clickgram/public_html/tabriz24/index.php on line 74
سیاست حفظ حریم شخصی

سیاست حفظ حریم شخصی

اطلاعات شما حفظ می‌شود 

مثل هر سایت دیگرهنگام ثبت ‌نام در سایت تبریز24، اطلاعات شخصی‌ خود را وارد می‌کنید. پس از ثبت این اطلاعات (نام شهر، ایمیل، شماره‌ی تلفن‌ همراه و گذرواژه) شما کاربر تبریز24خواهیدشد. بنابراین به شما اطمینان می‌دهیم اطلاعات شما در خانواده‌ي بزرگ تبریز24 محرمانه تلقی شده و با امنیت کامل حفظ می‌شود. 

اطلاعات خرید شما محرمانه خواهد ماند 

اطلاعات خرید شما (از مرحله‌ی انتخاب تا پرداخت) فقط و فقط در اختیار تبریز24 خواهد بود. 

ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی 

هر وقت که بخواهید می‌توانید اطلاعات شخصی خود را ( گذرواژه و شماره‌ی تلفن، نام کسی که برایش هدیه خریده‌اید و سلایق و علاقه مندی ها) در بخش مربوط به "حساب من" تغییر دهید. 

ارسال ایمیل و خبرنامه 

خبرهای تبریز 24 فقط در صورتی برای شما فرستاده می‌شود که قبلا گزینه‌ی "خبرم کن" را علامت زده باشید. 

محدودیت دسترسی به اطلاعات 

تنها کارمندانی که در ارتباط مستقیم با کاربران سایت هستند حق دسترسی محدود و طبقه بندی شده به اطلاعات شخصی کاربران را دارند. دوباره یادآوری می‌کنیم که هر کاربر سینماتیکت یک عضو از خانواده‌ی بزرگ و صمیمی ما است و ارتباط ما بر مبنای ارایه‌ی بی‌عیب و نقص خدمات به شما پایه‌ گذاری شده است.

سیاست حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران


تبریز 24 تأکید بسیاری بر اصول حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران این سایت دارد. این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی و نحوه استفاده از این اطلاعات است که تبریز 24 از کاربران سایت جمع‌آوری می‌کند. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن می‌توان کاربران تبریز 24 را به‌صورت منحصربه‌فرد شناسایی نمود. برای نمونه می‌توان به نام و نام خانوادگی، نشانی، نشانی پست الکترونیکی (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به‌صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود.

 

اطلاعات جمع‌آوری‌شده و نحوه استفاده از آن‌ها


شما با ثبت‌نام در تبریز 24 مشخصات خود از قبیل نام و نام خانوادگی، ایمیل و مواردی دیگر را در اختیار تبریز 24 قرار می‌دهید. در ادامه فعالیت در تبریز 24 و تقاضا برای ثبت سفارش، شما نیاز به‌اضافه کردن مشخصات آدرس خود و تلفن‌های تماس خواهید داشت.
شما پس از ورود به سایت تبریز 24، به‌عنوان کاربر تبریز 24 شناخته خواهید شد و کلیه اطلاعات مذکور و اطلاعاتی مانند تراکنش‌ها، پرداخت‌ها و اطلاعات فردی شما در اختیار تبریز 24 خواهد بود. لازم به ذکر است که این اطلاعات تنها مواردی نیست که تبریز 24 آن‌ها را نگهداری خواهد کرد.
تبریز 24 اطلاعاتی از قبیل IP شما، اطلاعات کوکی‌ها و صفحه‌های مشاهده‌شده توسط شما را نیز نگهداری خواهد کرد. از این قبیل اطلاعات تنها در موارد تبلیغاتی و یا ارائه محتوای متناسب با شما استفاده خواهد شد و در اختیار سازمان‌ها و افراد، غیر از تبریز 24  قرار نخواهد گرفت.
تبریز 24 اطلاعات شما را اجاره نخواهد داد به‌جز در مواردی که شما از قوانین منعکس‌شده در بخش شرایط و ضوابط تخطی نموده و نسبت به عملکرد شما شاکی قانونی وجود داشته باشد.

 

ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی


شما می‌توانید کلیه اطلاعات شخصی خود را در بخش مربوط به‌حساب من تغییر داده و ویرایش کنید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که شما در سایت تبریز 24  وارد کرده‌اید؛ اما حساب شما توسط شما قابل‌حذف شدن از سیستم نیست و تنها توسط مدیریت امکان‌پذیر خواهد بود.

 

محدودیت دسترسی به اطلاعات


تبریز 24 دسترسی کارمندان خود به اطلاعات کاربران را محدود نموده و تنها کارمندانی که ارتباط مستقیم با کاربران دارند، به کلیه اطلاعات دسترسی خواهند داشت.
کلیه رمزهای عبور به‌صورت رمز شده در پایگاه‌های داده تبریز 24  نگهداری می‌شوند. در فرآیند رمزگذاری بیشترین تلاش در استفاده از الگوریتم‌ها و روش‌های پیشرفته صورت پذیرفته است.
کلیه اطلاعات مربوط به سیستم تبریز 24 در زیرساخت‌های محافظت‌شده و در مکان‌های امن نگهداری می‌شوند.

امیدواریم که با رعایت بیشترین میزان در حفاظت از اطلاعات شما،‌ اطمینان خاطر لازم به شما مشتریان گرامی در استفاده از سیستم تبریز 24 را داده باشیم. در صورت هرگونه سؤال و یا پرسش، درخواست خود را تلفنی و یا از طریق بخش تماس با ما به اشتراک بگذارید.