روش کار

روش کار:

افراد مختلف پس از ثبت نام مشخصات فردی ، نسبت به پر کردن فرم تحصیلات ، شغل درپنل خود اقدام می نمایند و سپس باید موارد مورد علاقه خود را از مجموعه خدمات و کالاها و اصناف مختلف انتخاب نمایند : هر فرد در این مرحله اجازه انتخاب 6 مورد را خواهدداشت ” همچنین افراد با انتخاب موارد موردنیاز خود نیازمندی های خود را مشخص خواهند کرد و این ضمینه سازی مناسبی است  تا اعضا ازهدایای تبلیغاتی شرکتها در زیر گروه های مختلف نیز درآینده بهره مند می شوند .
شرکتها با ثبت نام و ورود به پنل باید جهت شارژ پنل اختصاصی خود اقدام نمایند شرکتها میتوانند آگهی خدمات و فروش خود را  برحسب جنسیت ، سن ، شغل ، تحصیلات ، علاقه و مهم تر از همه نیازمندی افراد مختلف تنظیم و در غالب لینک به افراد مورد هدف فعالیت خود ارسال کنند.

اعضای محترم سایت پس از ورود به پنل کاربری خود می توانند مجموعه شرکتها و سازمانهای مورد قرارداد را مشاهده و با پسند هر کدام آنها را لایک کنند و آگهی شرکتها براساس میزان لایک افراد اولویت نمایش در بالا را پیدا خواهد کرد . روزانه لینکهای ارسالی از شرکتهای مختلف به پنل آنها ارسال خواهد شد و افراد با کلیک روی آنها کاتالوگ ، فیلم و تیزر تبلیغاتی ارسال شده را انحصارا مشاهده مینمایند.

تذکر: اشخاص برای مطالعه لینکها حداقل باید 120 ثانیه زمان صرف نمایند تا متن و آگهی مطالعه شود و سپس اعتبار اختصاص یافته هر لینک به حساب افراد در پنل انتقال یابد و عضو محترم میتواند هر لحضه اقدام به خرید از فروشگاه اینترنتی www.clickgram.ir/tabriz24 نماید ویا پس از رسیدن مبلغ اعتبار فرد به یک میلیون ریال (که بستگی به فعالیت فرد مورد نظر و میزان لینکهای ارسالی برای وی واینکه در چه زیر گروههایی قرار دارد) میتواند تقاضای تسویه و برداشت نقدی نماید.

فواید سامانه هوشمند مکمل فروش برای شرکتها :

1) افراد مختلف با مراجعه روزانه به پنل از محصولات جدید و خدمات شرکتهای ارسال کننده لینک اطلاع می یابند و با کسب درآمد اقدام به ارتباط با شرکتها و معرفی به دیگران خواهند کرد.

2) تبلیغات شرکتها دقیقا به هدف مورد نظر خواهد رسید و در زمان و هزینه صرفه جویی اساسی انجام خواهد گرفت .

3) کالا و خدمات شرکتها همیشه در خاطر مخاطبان زنده خواهد ماند و از حالت آرشیو درکنار دیگر رقبا خارج خواهدشد و تیزر و فیلم شرکتها منحصرا به افراد مورد هدف نمایش داده خواهد شد .