روش کار

روش کار:

افراد مختلف پس از ثبت نام مشخصات فردی ، نسبت به پر کردن فرم تحصیلات ، شغل درپنل خود اقدام می نمایند و سپس باید موارد مورد علاقه خود را از مجموعه خدمات و کالاها و اصناف مختلف انتخاب نمایند : هر فرد در این مرحله اجازه انتخاب 6 مورد را خواهدداشت ” همچنین افراد با انتخاب موارد موردنیاز خود نیازمندی های خود را مشخص خواهند کرد و این ضمینه سازی مناسبی است  تا اعضا ازهدایای تبلیغاتی شرکتها در زیر گروه های مختلف نیز درآینده بهره مند می شوند .
شرکتها با ثبت نام و ورود به پنل باید جهت شارژ پنل اختصاصی خود اقدام نمایند شرکتها میتوانند آگهی خدمات و فروش خود را  برحسب جنسیت ، سن ، شغل ، تحصیلات ، علاقه و مهم تر از همه نیازمندی افراد مختلف تنظیم و در غالب لینک به افراد مورد هدف فعالیت خود ارسال کنند.

اعضای محترم سایت پس از ورود به پنل کاربری خود می توانند مجموعه شرکتها و سازمانهای مورد قرارداد را مشاهده و با پسند هر کدام آنها را لایک کنند و آگهی شرکتها براساس میزان لایک افراد اولویت نمایش در بالا را پیدا خواهد کرد . روزانه لینکهای ارسالی از شرکتهای مختلف به پنل آنها ارسال خواهد شد و افراد با کلیک روی آنها کاتالوگ ، فیلم و تیزر تبلیغاتی ارسال شده را انحصارا مشاهده مینمایند.

تذکر: اشخاص برای مطالعه لینکها حداقل باید 120 ثانیه زمان صرف نمایند تا متن و آگهی مطالعه شود و سپس اعتبار اختصاص یافته هر لینک به حساب افراد در پنل انتقال یابد و عضو محترم میتواند هر لحضه اقدام به خرید از فروشگاه اینترنتی www.tabriz24.com نماید ویا پس از رسیدن مبلغ اعتبار فرد به یک میلیون ریال (که بستگی به فعالیت فرد مورد نظر و میزان لینکهای ارسالی برای وی واینکه در چه زیر گروههایی قرار دارد) میتواند تقاضای تسویه و برداشت نقدی نماید.

فواید سامانه هوشمند مکمل فروش برای شرکتها :

1) افراد مختلف با مراجعه روزانه به پنل از محصولات جدید و خدمات شرکتهای ارسال کننده لینک اطلاع می یابند و با کسب درآمد اقدام به ارتباط با شرکتها و معرفی به دیگران خواهند کرد.

2) تبلیغات شرکتها دقیقا به هدف مورد نظر خواهد رسید و در زمان و هزینه صرفه جویی اساسی انجام خواهد گرفت .

3) کالا و خدمات شرکتها همیشه در خاطر مخاطبان زنده خواهد ماند و از حالت آرشیو درکنار دیگر رقبا خارج خواهدشد و تیزر و فیلم شرکتها منحصرا به افراد مورد هدف نمایش داده خواهد شد .